Rezervace: On-line rezervace
+420 732 740 407
info@laserarenaboskovice.cz Kde nás najdete: Laser Aréna
Antonína Trapla 21
Boskovice Větší akce: Teambuilding pro firmy
Akce pro školy

Hi-tech Aréna s moderním vybavením

V naší Laser Aréně najdete jak dokonalá místa pro úkryty, tak i větší, odhalené prostory pro opravdu arkádovou střílečku, a zároveň i místa na odpočinkové (nebo taktické) kempení.

Naši Arénu jsme navrhli do posledního detailu — od perfektně umístěných překážek, nejnovější technologie a vybavení, až po exklusivní herní možnosti, se kterými u nás hráči přijdou do styku.

Naše Aréna je velká 300 m2, celkový prostor i s barem a zázemím pak dosahuje 400 m2 plochy.

Různé herní módy

Zahrát si můžete Deathmatch — tedy standardní arkádovku v režimu všichni proti všem, kdy nemáte žádné spoluhráče, žádné týmové kolegy ani nikoho, kdo vám bude chránit záda. Jste sami proti všem ostatním a hrajete pouze za sebe.

Pokud vás omrzí klasická arkádovka, pak jsou tu Týmové hry. Rozdělit se můžete hned do několika týmů, kdy každý tým hájí svoji baru. Spolupracujete, kryjete si záda, hájíte své pozice a společně se spoluhráči musíte vydrtit nepřátelské týmy. Týmové hry jsou velmi variabilní.

NOVÝ MÓD ARÉNY! SWAT mód! Vžijte se do role trénované zásahové jednotky SWAT! Tma. Tlukot srdce přehlušuje dunění basů v aréně. A jediný zdroj světla máte ve svých rukou - ZBRAŇ!

Herní módy v Aréně

Úžasné hudební motivy

Máme profesionální hudební motivy, které byly vytvořeny speciálně pro Laser Game. Hudební motivy jsou inspirovány hudbou, kterou znáte!

Naše hudební motivy neustále rozšiřujeme, takže se u nás nebudete nikdy nudit. Když přijdete, bude pro vás připravený další nový hudební motiv.

Přehled hudebních motivů

A zvuk si u nás zcela určitě naplno vychutnáte. Po celé Aréně máme rozmístěno neuvěřitelných 36 reproduktorů a dva výkonné subwoofery. Tato speciální a profesionální audio aparatura byla navržena speciálně pro naši Laser Arénu a nabízí neuvěřitelný výkon a vynikající hudební prokres. Na ničem jsme nešetřili :-).

RedPod — zlé, červené oko Arény

RedPod je speciální interaktivní prvek v Aréně, který má na svědomí několik životů našich hráčů v Aréně. Samozřejmě pouze v rámci výsledného skóre :-).

RedPod hledá v Aréně hráče a pokud nějakého nekrytého najde, zastřelí ho. Pokud je však sám zasažen hráči, předá jim jednu ze super-schopností: neviditelnost, nebo špiónský mód.

Tajemná mlha

Celý prostor Arény je kompletně zamlžený a připravený na vaši hru. Viditelnost tak akorát, ale na druhý konec nedohlédnete. V Aréně máme několik profesionálních výrobníků mlhy, které dokreslí úžasnou atmosféru, kterou Laser Game nabízí.

A jako speciální bonus pro fanoušky hororových filmů a všechny, kteří se rádi bojí, nabízíme extra bonus „Opravdu hodně mlhy“. Aréna se celá zaplní mlhou, viditelnost se sníží na jeden až dva metry a vy vidíte jen vaši zbraň a překážku, která je až těsně u vás. Musíte zpomalit svůj krok a doslova hledat soupeře ukrytého mezi hustou mlhou v Aréně. Opravdová bomba pro opravdové mistry! :-)

Šatny, Wifi, parkování…

Máme uzamykatelné skříňky a občerstvit se můžete na našem minibaru a rychlou WiFi pro naše hráče máme taky. A samozřejmostí je i pohodlné parkování zdarma přímo u budovy. Jsme připraveni na všechno! :-)

Rezervujte si svou hru