Rezervace: On-line rezervace
+420 732 740 407
info@laserarenaboskovice.cz Kde nás najdete: Laser Aréna
Antonína Trapla 21
Boskovice Větší akce: Teambuilding pro firmy
Akce pro školy

Vyberte si hudbu ke hře

Výběr hudby je jedním z našich trumfů. Nabízíme několik profesionálních hudebních motivů, které navíc neustále rozšiřujeme.

Je jen na vás, které hudební motivy si vyberete. Při svých hrách můžete všechny hudební motivy prostřídat a vyzkoušet tak všechny.

Star Trek

Výprava nekonečným vesmírem hvězdné lodi Enterprise se přenesla i do tohoto 15 minutového mixu plného epických rytmů, jak je neznáte!

Motiv obsahuje i hudbu z nejnovějšího Hollywoodského blockbusteru Star Trek: Do temnoty.

Terminator

Kultovní sci-fi legenda ožívá v naší Aréně!

Tento hudební motiv je výběrem toho nejlepšího z filmové série Terminator – drsná hudba plná filmových hlášek, která vás při hře pořádně nakopne :)

A třeba vás po hře “Árný” přijde i poplácat po zádech ;) Hasta la vista baby!

Retro Games

Osmdesátkové retro totiž nikdy neznělo lépe! Žádný Michal David, žádná céčka, trvalá na vlasech nebo Tuzex. Jen energetizující rytmus 80. let, přetransformovaný za použití současných syntezátorových nástrojů.

Tohle je nová vlna a vy se budete skvěle bavit!

Alien

Hudební motiv inspirovaný legendární filmovou sci-fi režiséra Ridleyeho Scotta: Vetřelec a Jamese Camerona: Vetřelci.

Po slibném začátku následuje temný a hororem nadupaný motiv, který vás přenese na palubu vesmírné lodi těsně před její explozí. Doporučujeme nejen milovníkům tohoto kultovního filmu.

Metal Gear Solid & Call of Duty

Ponořte se doprostřed bitvy s naším úžasným válečným motivem. Déšť, blesky, zbraně, kolem létající helikoptéry a do toho super bojová herní hudba!

Do morku kostí pocítíte všechny emoce, které válka vyvolává, poznáte strach, vzrušení, i zármutek.

Queen & Flash Gordon

Píše se rok 1980 a přicházííí… FLASH, …AAAAA! Kdo by neznal kultovní klasiku Flash Gordon – film pro, který Queeni udělali celý hudební soundtrack. My jsme tyto dvě legendy spojili do jednoho unikátního hudebního motivu, při kterém si zaručeně budete zpívat!

Ty nejlepší skladby od Queenů v netradičním moderním kabátě, smíchané s klasickým Flashem Gordonem – to prostě musíte vyzkoušet!

Western

Obsahuje nejznámější a zároveň i nejkrásnější filmovou hudbu Ennia Morricona. Westerové klasiky, ve kterých hrál Clint Eastwood, Henry Fonda nebo Jamie Foxx.

Znáte také z filmů od Quentina Tarantina! Tento motiv si zamilujete!

Vánoční speciál

Vánoce jsou tady! Jedině s našim Vánočním speciálem můžete okusit vánoční atmosféru i v létě :) Garantujeme, že si v aréně budete zpívat!

Rocky & The Expendables

Hudební motiv pro pořádné chlapy! Plný tvrdé rockové muziky, která vás maximálně nakopne do hry. Nemějte se soupeřem ŽÁDNÉ SLITOVÁNÍ a dejte mu tvrdý KNOCKOUT!

Thor: Ragnarok

Tento motiv jsme poskládali jak z pořádně nakopnutých songů, tak také z lehce "filmovějších" a tajemnějších částí, a také filmových hlášek :) Ve hře si budete si připadat jako bůh blesků!

Marvel vs DC

Maximálně nadupaný hudební motiv se všemi super-hrdiny, které znáte. Motiv, při kterém se budete náramně bavit.

Matrix

Dokážete uhnout letící kulce? V naší aréně ano! Pořádně nabušený motiv toho nejlepšího z trilogie Matrix. Filmové hlášky, zvukové efekty a legendární soundtrack, vše spojené v jednom unikátním motivu!

Need for Speed & Fast and Furious

Hudba inspirovaná legendární závodní hrou Need for Speed a populární filmovou sérií Fast and Furious! Opravdu pořádná jízda!

Transformers & Linkin Park

Motiv inspirovaný filmovou trilogií Transformers, kde čekejte techno-trancový nášup se špetkou dup-stepu, navíc obohacený o ústřední písně kapely Linkin Park ve speciálních, prodloužených mixech!

Star Wars

Kdo by neznal slavný ústřední motiv Hvězdných válek! Můžete se těšit navíc na kapelu z kantýny, souboj světelných mečů nebo Darth Vaderův „Imperial March“ v doposud nepoznaném znění!

Mortal Kombat

Herní i filmová hudba inspirována legendární akční hrou a neméně známým kultovním snímkem Mortal Kombat. Rave hudba, basy, včetně známého Finish Him!

Resident Evil

Pro potěchu vyznavačů tvrdších hudebních stylů jsme namixovali opravdu ďábelskou kombinaci! Nejenom Marylinem Mansonem „živ“ je tento motiv, kdy metalová řežba je alfou i omegou.

007

Náš vůbec nejstylovější hudební motiv inspirovaný legendární filmovou sérií v čele s Jamesem Bondem.

90's Serial Hits

Speciální a velmi oblíbený retro hudební motiv inspirovaný seriály z 90. let. Pokémoni, pobřežní hlídka, KnightRider, X-files, Strážci vesmíru nebo Želvy Ninja…

Rezervujte si svou hru