Rezervace: On-line rezervace
+420 732 740 407
info@laserarenaboskovice.cz Kde nás najdete: Laser Aréna
Antonína Trapla 21
Boskovice Větší akce: Teambuilding pro firmy
Akce pro školy

Zábava nekončí po první hře

Je jen na vás, jak se před hrou rozdělíte. Vybrat si můžete z několika herních módů, a další nové připravujeme.

Deathmatch — Všichni proti všem

V herním módu Všichni proti všem hraje každý hráč sám za sebe. Cílem hry je co nejvícekrát zasáhnout ostatní hráče a vyhrává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů.

Ideální herní mód při nižším počtu hráčů, hrát může až 12 hráčů v jedné hře.

Týmová hra

Při Týmové hře se můžete rozdělit až na 6 týmů, které v Aréně soutěží proti sobě. Cílem hry je co nejvícekrát zasáhnout hráče ostatních týmů. Vyhrává nejlepší tým a nejlepší hráč ze všech týmů.

Rozdělit do týmů se můžete rovnoměrně (např. do tří týmů 3 vs 3 vs 3) nebo dle zkušeností jednotlivých hráčů v týmech. Slabší hráči se můžou spojit v jednu větší skupinku a silnější hráči mohou vytvořit méně početný tým, nebo dokonce hrát jen sami za sebe.

SWAT mód — Deathmatch/Týmová hra

Odkud zaútočí nepřítel? Máte pokryté celé palebné pole? Dokážete rozeznat přítele od nepřítele? A kdo vám kryje záda? Vžijte se do role trénované zásahové jednotky SWAT!  TMA.  Tlukot srdce přehlušuje dunění basů v aréně. A jediný zdroj světla máte ve svých rukou - ZBRAŇ! Týmová spolupráce, nutnost synchronizace postupu arénou,  rychlé reflexy  a schopnost rozhodovat se během jediné sekundy! Ať už v deathmatchi nebo v týmové hře.

Pro pokročilé hráče

Zkušení hráči si mohou zapnout Laserový kulomet, kdy při stisknutí spouště zbraň vystřelí hned 3x nebo si vybrat náš bonus Opravdu hodně mlhy. V týmové hře si pak můžete aktivovat Friendly Fire, tedy střelbu do vlastních řad.

Rezervujte si svou hru